Publicat 30 Ian 2018 | Reactualizat 27 Feb 2018 | Expiră 02 Mar 2018

INSTALATOR INSTALATII SANITARE SI DE GAZE

6 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte: studii terminate de instalatii. Cunostinte de limba germana constituie avantaj, sau engleza nivel conversational.

Descrierea jobului

Persoanelor acceptate li se va oferi la inceput cazare pana cand fiecare isi va gasi singur o locuinta separata. Se lucreaza 38,5 ore pe saptamana, concediul platit + salariul 13 si salariul 14, + bani de mancare, 1 salariu (cu banii de mancare inclusi) = aprox 1.650 €.
Cei interesati sunt rugati sa trimita CV-ul cu poza la adresa de E-mail:alexandru122@yahoo.com.
Informatii suplimentare la nr de tel: +43(0)6766.111.078. luni – vineri intre 9:00 – 17:00. Persoana de contact Adrian.
Persoanele selectate vor trebui sa vina in Austria la interviu.Banii pentru transport si doua nopti de cazare la hotel sunt asigurati de firma.
Numai persoanele selectate care corespund cerintelor vor fi contactate.

Instalatii tehnico-sanitare, climatizare, piscine s. a. Clientela de baza o constituie hotelurile din Austria, Tirol.

Expirat

INSTALATOR INSTALATII SANITARE SI DE GAZE  -  Werner & Gunther Sailer GmbH