Instalator / frigotehnist

Climatim Instalatii Service S.R.L.
2 poziții
Anunț verificat

Descrierea jobului

Firma Climatim Instalatii Service angajeaza instalator / frigotehnist pe urmatoarele ramuri in domeniul industrial:

-retele alimentare cu apa;
-retele stingere incendiu;
-retele canalizare menajera si pluviala;
-instalatii termice si sanitare;
-montarea si reparatia echipamentelor de climatizare/ frigorifice.

Se ofera:

-salariu atractiv;
-prime sarbatori si de performanta;
-contract de munca pe perioada nedeterminata;
-oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, alături de o echipă tânără și dinamică.

Experienta in domeniul instalatiilor si permisul de conducere categoria B constituie avantaj la angajare.
Publicat 6 Ian. 2023 Reactualizat 3 Febr. 2023 Expiră 5 Febr. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.