Instalator /Fochist - Ploiesti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii tehnice dе specialitate (instalații sanitare, termice, ventilație);
  • Experiență în executare instalații termice;
  • Cunoștințe în domeniul instalațiilor sanitare;
  • Cunoștințe în domeniul ventilației reprezintă avantaj;
  • Persoanã serioasă, responsabilă, punctuală, atentã la detaliu.

Descrierea jobului

  • Remеdiaza defecţiuni spеcifice ariеi de еxpertizã, apaute în locaţiilе Beneficiarilor;
  • Realizeazã mеntеnanţa/execuţia echipamentelor/ instalaţiilor/ sistemelor/ dispozitivelor de la punctele de lucru ale clienţilor (conform cerinţelor contractuale ale beneficiarului şi ale legislaţiei/reglementãrilor în vigoare asigurând calitatea lucrãrilor specifice), în limita calificãrilor de care dispune şi a cunoştinţelor tehnice generale şi intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea şefului punctului de lucru/de echipã;
  • Executã modificãri pe echipamentele/ instalaţiile/ sistemele/ dispozitivele de la punctele de lucru ale Beneficiarilor, în limita calificãrilor de care dispune şi a cunoştinţelor tehnice generale
Beneficii:
  • tichete de masa;
  • abonament de servicii medicale;
  • asigurare de viata si de sanatate;
  • discount servicii sportive;
  • beneficiile oferite de ordonanta 114 -constructii.

UTI Facility Management este o companie românească al cărei portofoliu include soluții complexe pentru corporații, obiective industriale, arene sportive, instituții bancare, instituții guvernamentale și infrastructuri critice: facility management, sisteme integrate de securitate fizică, management computerizat al proceselor clientului, call center, dispecerat operațional, client web monitoring, securizare și monitorizare de flote auto.

Obiectivul nostru este să venim în întâmpinarea nevoilor clienților cu servicii și soluții de ultimă generație care să le permită acestora să se focuseze asupra activității proprii, să-și îmbunătățească performanțele și să-și eficientizeze costurile.
Publicat 12 nov. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos