de ani Fără Frică...

Publicat 07 Nov 2006 | Reactualizat 06 Dec 2006 | Expiră 08 Dec 2006

instalator electrician

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Constiincios, dornic de cunostinte noi, disponibil la deplasari in tara de scurta durata, autorizat Electrica, permis de conducere, sudor.

Descrierea jobului

Realizarea de instalatii electrice casnice, industriale, prize de pamant, tablouri electrice, PIF instalatii electrice si de automatizare.

Companie cucapital romanesc doreste sa isi mareasca efectivul cu personal bine pregatit sau cu persoane care doresc sa faca o cariera in domeniul electric. Se pun la dispozitie sculele de lucru necesare, masina de interventie.

Expirat
instalator electrician  -  Autorom Service International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles