Instalator/Electrician/Sudor/Montator Firma containere

Tipul job-ului
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Lucrator cu experienta, punctual, corect, responsabil, dornic sa invete si se perfectioneze, disciplinat.
Experienta in domeniul containerelor de locuit te va ajuta.

Descrierea jobului

Loc de munca fix, intr-o unitate de productie si care poate presupune deplasari scurte. Instalator, sudor, electrician sau montator? Se cauta lucratori profesionisti care odata ce vor face dovada pregatirii si a seriozitatii vor fi remunerati ca atare. Prin calitatile lor individuale vor ajuta echipa si echipa ii va ajuta pe ei sa se dezvolte. Nu esti complet pregatit dar ai dorinta de a invata si a face dovada valorii pe care crezi ca o ai? Te asteptam si iti vom oferi increderea noastra. De tine va depinde restul.

O companie dinamica si care isi va respecta promisiunile, va oferi exact ceea ce cere, va fi intotdeauna alaturi de angajatii sai, le va oferi instruire pentru perfectionare si sansa de a castiga mai mult, pe masura muncii prestate si a calitatii acesteia.
Publicat 21 ian. 2022 Reactualizat 18 feb. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos