Publicat 18 Iun 2019 | Reactualizat 16 Iul 2019 | Expiră 18 Iul 2019

Instalator electrician, sanitar, HVAC, Inginer Instalatii

15 posturi

Candidatul ideal

Persoana atenta la detalii, serioasa, responsabila.
Abilitati de organizare, spirit de echipa, comunicare.
Calificarea de instalator electrician sau sanitar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Cautam colegi INGINERI INSTALATII ELECTRICE SI MECANICE cat si INSTALATORI ELECTRICIENI SI SANITARI pentru echipa noastra, cu sau fara experienta, cu entuziasm si dorinta de a evolua profesional.
OFERIM CONDITII MOTIVANTE:
- POSIBILITATE DE A EVOLUA IN CARIERA
- CAZARE IN CONDITII DECENTE PENTRU CEI CARE NU SUNT DIN BUCURESTI
- BONURI DE MASA
- SALARIU ATRACTIV, MINIM 500 EURO NET
- ALTE BENEFICII, FUNCTIE DE IMPLICARE SI PERFORMANTA .

Instalatori electricieni;
Instalatori instalatii sanitare, de incendiu sprinklere si hidranti;
Instalatori ventialtie/HVAC;
Instalatori instalatii termice.

Sarcini si responsabilitati:
-executa lucrari de instalatii electrice, sanitare, HVAC, incendiu, termice in baza documentatiilor tehnice si instructiunilor primite;
-realizeaza reparatii, modificari la lucrarile existente conform documentatiei tehnice;
-disponibilitate pentru lucrul in santier.

Reinvent Energy este o firma dinamica, cu capital privat care executa lucari de instalatii.

Suntem o echipa tanara, fiecare membru al echipei detine experiente remarcabile. Profesionalismul individual a fost dobandit in timp, fiind cladit prin practica, instruire, formare, esecuri si realizari

Reinvent Energy a fost creata cu scopul de a livra proiecte complexe care sa satisfaca asteptarile clientilor. Ne concentram sa oferim partenerilor si angajatilor nostri competenta, angajament si predictibilitate.

Domenii principale de activitate:

- Instalatii electrice JT si MT;

- Instalatii sanitare;

- Instalati HVAC;

- Mentenata preventiva si corectiva;

- Sisteme functionale curenti slabi (automatizari, BMS, detectie incendiu).

Serviciile oferite clientilor sunt servicii complete de: analiza documentatii, planificarea activitatilor, procurare, implementare/executie proiect, control, corectie, teste si incercari; punere in functiune si consultanta tehnica de specialitate.

Instalator electrician, sanitar, HVAC, Inginer Instalatii  -  REINVENT ENERGY SRL