Instalator/Electrician Intretinere Cladiri

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Calificare in domeniul tehnic: instalator, tehnician ventilatii, electrician,etc;
  • Experienta in domeniul tehnic–climatizare, electrice, incalziri, electrice: minim 2 ani;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Atentie la detalii, spirit de initiative, auto-organizare;
  • Seriozitate, punctualitate;
  • Predispus la deplasari in diverse orase din tara: 50% din timp.
  • Predispus la lucru in afara orelor de program;·
  • Permis de conducere categoria B, reprezinta un plus.

Descrierea jobului

  • Efectueaza operatiuni de intretinere curenta, reparatii, interventii in regim de urgenta in domeniul tehnic in care este calificat;
  • Verifica/repara/inlocuieste componente specifice;
  • Executa lucrari de instalare si punere in functione echipamente in domenul in care este calificat;
  • Asigura diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor electrice/sanitare/climatizare/ventilatie;
  • Asigura raportarea activitatii efectuate, pe formularele de lucru ale companiei (rapoarte de service, rapoarte de contatare/interventie, proces verbale de remedieri, etc);
  • Intocmeste rapoarte de verificari (revizii, intretinere zilnica,etc) conform plan de mentenanta pus la dispozitie de inginerul responsabil.

Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata. Salariul se va discuta in cadrul interviului de angajare.
  • Descrierea companiei
  • Rustler Property Services RO SRL

RUSTLER Property Services RO was founded specifically to broaden business activities and provision of professional property administration services within the frame of European expansion. RUSTLER GROUP is a well known and highly successful company, boasting 80 year tradition in Austria, Central and Eastern Europe.
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022