Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Instalator - 99681

2 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce vei face

  • Desfășurarea activității de construcții montaj în vederea înlocuirii, extinderii sistemului de distribuție de gaze naturale;
  • Activitatea de construcții-montaj în scopul îmbunătățirii sistemului de distribuție gaze naturale și exploatării în siguranță a acestuia;
  • Efectuează lucrările de investiții în vederea încadrării în standardele calitative și cantitative menționate în proiect și încadrarea în termenele stabilite pe lucrările de investiții;
  • Participă la recepțiile lucrărilor de construcții-montaj, face probele de presiune la lucrările efectuate în vederea punerii în funcțiune;
  • Recepția materialelor achiziționate pentru lucrările de investiții pentru încadrarea în standardele de calitate stabilite prin proiect ;
  • Descărcarea / încărcarea materialelor, depozitarea lor în condiții de siguranță, eliberarea materialelor la cerere și transportul spre locațiile solicitate.

Descrierea jobului

Profilul tău

Educaţie necesară:

  • Studii medii / profesionale / generale și curs calificare;

Experienţă practică necesară:
  • Minim 1 an;
  • Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie;
  • Autorizări în domeniu;

Altele:
  • Permis de conducere categoria B (recomandabil);
  • Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului.

Ce îţi oferim
  • Pachet salarial atractiv;
  • Premiu de performanţă;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare privată de sănătate;
  • Pensie facultativă;
  • Primă de vacanţă.

E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei. E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus

Ai aplicat
Expirat
Instalator - 99681  -  Delgaz Grid