Publicat 11 Oct 2018 | Reactualizat 18 Oct 2018 | Expiră 21 Oct 2018

Instalator în Pregătire (94370)

9 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Educaţie necesară: Liceu sau şcoală de arte şi meserii cu specializare tehnică;
  • Experienţă practică necesară: Maxim 5 ani vechime în muncă;
  • Altele: Permis de conducere categoria B; Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului.

Descrierea jobului

Eşti un tânăr absolvent de liceu - specializare tehnică ?
Te așteptăm în echipa E.ON!

O echipă formată din peste 5500 de colegi în România. În cele 13 ţări în care e prezent grupul, suntem mai mult de 40 000. O companie atât de mare şi de diversă înseamnă oportunităţi de dezvoltare profesionala şi personală pe măsură.

Dacă vrei să fii coleg cu ei, compania Delgaz Grid (parte a grupului E.ON) are nevoie de tine în următoarele locații: Timişoara, Arad, Cluj-Napoca, Baia Mare, Marghita(Bihor).

Ce oferim

Pachet salarial atractiv, promitem ca nu e doar un clişeu;

Vei primi şi un bonus de performanţă. Nu trebuie să fii ’’sportiv de performanţă’’ ca să îl obţii, suntem realişti;

Îţi mai oferim şi alte beneficii care se vor reflecta în venitul tău total, însă preferăm să ţi le zicem la interviu. Ca sa mai lăsăm loc şi de surprize. Câteva dintre ele ar fi: asigurarea medicala şi contribuţia la pensie, private;

În rest ar mai fi aspectele de atmosferă, care nu se vad şi nu ’’se pot oferi’’, pentru că depinde de tine cum le accesezi;

Şi nu în ultimul rând, mai multe zile de concediu, peste numărul celor care se ofera la majoritatea locurilor de muncă.

Pentru că meseria se învaţă de la cei mai buni şi experimentaţi, ţi-am pregătit un program de instruire destinat debutanților cu durata de 24 luni, interval în care te vei afla sub îndrumarea unui mentor, care se va asigura că nu îţi lipseşte nimic în procesul de învățare.

Descrierea companiei

E.ON
E.ON este o companie internaţională privată de energie. Cei 40.000 de angajaţi situaţi în 13 ţări lucrează zilnic la inovaţii tehnice şi soluţii pentru clienţi uşor utilizabile în vederea unei noi lumi energetice. Ca primă companie energetică din Europa ne focusăm prin cele trei arii business, reţele energetice, energii regenerabile şi soluţii clienţi în mod consecvent asupra energiei viitorului.

Delgaz Grid
Grupul E.ON în România este activ pe piaţa locală de energie în domeniile furnizării şi distribuţiei de gaze naturale şi energie electrică. Deservind circa 3 milioane de clienţi din 20 de judeţe din partea de nord a ţării, E.ON România este unul din liderii pieţei de energie din România. Delgaz Grid este o companie a grupului E.ON, primul distribuitor integrat de gaze naturale si electricitate din România.

Departament
Căutăm pentru Timişoara, Arad, Cluj-Napoca, Baia Mare, Marghita un/o Instalator în Pregătire

Ai aplicat
Expirat
Instalator în Pregătire (94370)  -  Delgaz Grid
Ai aplicat
Expirat