Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 24 Sep 2007 | Expiră 27 Aug 2007

INSPECTOR TEREN - SALUBRIZARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Divizia de Salubritate a Companiei Romprest Service SA angajeaza Inspectori Teren:

- Persoana integra si exigenta;
- Preferabil experienta anterioara intr-un post similar (inspector corp control firma salubritate);
- Minim studii medii;
- Preferabil permis conducere categoria B;

Descrierea jobului

- Verifica in teren activitatea de curatenie desfasurata de personalul angajat;
- Raspunde de zona arondata;
- Propune masuri de remediere a problemelor de calitate constatate in urma controalelor si verificarilor efectuate (inclusiv sanctiuni putand merge pana la desfacerea contractului de munca)

Compania Romprest Service este specializata in servicii de curatenie industriala si civila, depoluare, constructia si intretinerea de drumuri, proiectare si intretinere spatii verzi.

Expirat
INSPECTOR TEREN - SALUBRIZARE  -  COMPANIA ROMPREST SERVICE