INSPECTOR STATIE ITP

Servcar Com Ag S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne dorim o persoana comunicativa, activa, calificata pe postul solicitat, cu capacitati de leadership, caruia sa-i placa lucrul in echipa si sa doreasca sa evolueze, pe termen lung impreuna cu echipa noastra. Trebuie sa detina atestat pentru a putea efectua ITP clasa 1(moto) si clasa 2(autoturisme si autoutilitare)

Descrierea jobului

Postul consta in a efectua Inspectii Tehnice Periodice, pentru clasa 1(moto) si clasa 2(autoturisme, autoutilitare si 4x4). Echipamentele sunt noi si de ultima generatie.

Suntem o companie din Iasi, tanara, cu un colectiv competent si activ. Dorim o colaborare pe termen lung, benefica pentru ambele parti.
Publicat 14 Oct. 2022 Expiră 13 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.