Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Inspector SSM

Frigotehnica S.A.
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Minim 3 ani experienta in SSM, PSI;
Experienta in documentatia aferenta accidentelor de munca si in lucru cu autoritatile din domeniu;
Constituie avantaj: experienta de lucru in zona de mediu si calitate;
Cunoaste legislatia specifica activitatii;
Suita Microsoft Office – nivel mediu- avansat.
Avem scoase la concurs doua posturi in Bucuresti si Galati.

Descrierea jobului

Contribuie la dezvoltarea culturii interne de SSM;
Colaboreaza cu Business Unit Managerii, pentru a se asigura ca mediul de munca ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈și conditiile de lucru sunt sigure și fara riscuri pentru angajati;
Mentine relatia cu providerii de medicina muncii;
Realizeaza trainingurile interne la angajare;
Elaboreaza instructiunile de SSM si se asigura de respectarea acestora;
Intocmeste si gestioneaza fisele de instruire ale angajatilor;
Realizeaza instructajele periodice;
Testeaza periodic personalul in ceea ce priveste normele de SSM in scop de preventie;
Realizeaza procedura de cercetare a evenimentelor ce tin de accidentele de munca;
Identifica impreuna cu personalul tehnic de conducere, echipamentele individuale de protectie necesare fiecarui post de lucru.

Pachet beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Asigurare de sanatate;
Bonus de performanta
Programe de training;
Zile suplimentare de concediu si pentru evenimente de familie;
Mediu de lucru plăcut intr-o echipa dinamica.

Frigotehnica este unul dintre furnizorii importanti in domeniul frigului din Romania si ofera solutii complexe de frig pentru retail si industrial.

Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 12 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.