Publicat 08 Mai 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Inspector SSM

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Curs de SSM, durata 80 ore

Experienta de lucru ca inspector SSM in domeniul tehnic, cel putin 2 ani
Capabil sa identifice riscurile de accident
Cunostiinte de Microsoft Office ( Word, Excel, Outlook)

Abilitati personale: persuasiune, comunicare asertiva, acuratete

Conditie fizica buna

Descrierea jobului

Sarcini curente:

Supraveghere permanenta a conditiilor de lucru de la bordul navei, in incinta Santierului Naval Damen Galati

Supravegherea respectarii regulilor de SSM de catre muncitori

Raportarea situatiilor periculoase
Efectuare instructaje la locul de munca SSM
Completare rapoarte de profil

Electric Navinstal, membra a grupului de firme Alewijnse, este o companie in plina dezvoltare care realizeaza instalatii electrice la bordul navei, in santierele din Romania si din strainatate. Avand o echipa de peste 200 de angajati, compania are ca misiune construirea unor legaturi strinse in cadrul echipei si pune pe primul loc siguranta si securitatea la locul de munca.

Expirat
Inspector SSM  -  Electric Navinstal