INSPECTOR SSM/PSI la sediul Firmei din Floresti,jud.Cluj

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

ONCOS angajeaza INSPECTOR SSM/PSI la sediul Firmei din Floresti, Jud.Cluj.
In plina dezvoltare,Oncos isi mareste echipa.Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu de lucru placut , te asteptam in echipa noastra!
CERINTE :
- Curs inspector SSM nivel mediu (80 ore);
- Curs inspector SSM nivel superior (180 ore);
- Curs cadru tehnic PSI;
- Curs inspector protectie civila ;
Experienta minima 3 ani;
Permis de conducere cat.B;
Cunostiinte Pachet Office ;

COMPETENTE, ABILITATI, APTITUDINI :
- seriozitate, responsabilitate, profesionalism ;
- spirit de echipa ;
- adaptabilitate si usurinta in comunicare ;
- abilitati organizatorice ;
- sociabil, comunicativ.

BENEFICII:
-pachet salarial atractiv
- masa calda
- plus alte bonusuri....
CV-urile se pot depune la adresa resurse.umane@oncos.ro.
Detalii la nr. 0720600253, 0728137407

ONCOS, lider in industria agroalimentara, producator de carne de pasare cu o larga retea de magazine de desfacere in Transilvania, functioneaza pe piata de profil din Romania din anul 1991. Compania numara peste 750 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Recunoscut ca unul dintre principalii angajatori din industria de profil, ONCOS te invita sa te alaturi echipei sale pentru a-ti construi o cariera de succes.

Publicat 23 sept. 2021 Reactualizat 21 oct. 2021 Expiră 23 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos