Inspector SSM/ Cadru Tehnic PSI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent bacalaureat
  • Inspector SSM - curs 80 ore
  • Cadru tehnic PSI
  • Minim 2 ani experienta in activitate standardizata SSM/ SU
  • Persoana organizata si atenta la detalii
  • Capacitate de analiza si sinteza
  • Limba engleza nivel mediu/ avansat

Descrierea jobului

  • verifica in teren conformitatea in raport cu legislatia
  • tine evidenta echipamentelor ce necesita mentenanta si revizii
  • efectueaza instruirea introductiv generala

Iata ce iti oferim:
  • un loc de munca stabil, un mediu de lucru sigur, cu multiple masuri anti-covid implementate
  • dezvoltare personala si profesionala, oportunitati de crestere in cadrul companiei, on-job-training
  • o masa calda pe zi pregatita cu grija de furnizorul nostru
  • spatii de servit masa moderne si primitoare, cu doamne dragute si amabile care se asigura ca totul este curat si stralucitor
  • transportul gratuit, spre job si de la job
  • bonus de performanta
  • bonus de motivare, anual
  • bonusuri de vechime
  • prime de sarbatori, cadouri pentru copii
  • premii lunare pentru cele mai bune propuneri de imbunatatire

Makita proiecteaza si produce o gama extinsa de scule electrice, care include, in principal, fierastraie circulare si pendulare, rindele, masini de insurubat, ciocane rotopercutoare, polizoare si slefuitoare. In anul 2015, corporatia Makita a sarbatorit 100 de ani de la infiintare, perioada in care a devenit cel mai important producator japonez de scule electrice portabile, cu recunoastere internationala.
Makita are fabrici amplasate in Japonia, Brazilia, China, Thailanda, Germania, Marea Britanie si USA si Romania, aproximativ doua treimi din productia de scule fiind realizata in afara Japoniei.
Corporatia Makita a inceput fabricarea de scule in Romania in martie 2007, preconizand ca aceasta unitate de productie sa devina cea mai importanta din Europa. In prezent, fabrica Makita din Romania are peste 2600 de angajati.
Obiectivul Makita este de a deveni cel mai bun furnizor mondial de scule electrice, inclusiv scule cu acumulatori, masini de prelucrare a lemnului, scule pneumatice si scule pentru gradina, toate acestea facand viata mult mai placuta si confortabila pentru utilizatori.Va notificam prin accesarea link-ului urmator: http://makitajobs.ro/notificarea-prelucrarii-datelor/ privind modul in care noi, SC MAKITA EU SRL, va procesam datele personale, in calitate de controlor de date, impreuna cu masurile si procesele folosite, pentru a asigura o protectie adecvata.

Te invitam la Makita - Locul tau de munca stabil - Branesti, Str. I.C. Bratianu, nr.164, Jud. Ilfov

Vino sa #lucramimpreuna la #makitaeu!

Va notificam prin accesarea link-ului urmator: http://makitajobs.ro/notificarea-prelucrarii-datelor/ privind modul in care noi, SC MAKITA EU SRL, va procesam datele personale, in calitate de controlor de date, impreuna cu masurile si procesele folosite, pentru a asigura o protectie adecvata.

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022