Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

INSPECTOR SECURITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii/superioare si/sau profil militar – constituie avantaj experienta in domeniu;
  • Cunostinte despre activitatea de paza (dispozitiv, plan, consemn general si particular, regimul armelor si munitiilor, legislatia in vigoare, sisteme de securitate etc.);
  • Bun organizator, capacitate de conducere si de luare a deciziilor, responsabilitate, implicare
  • Cunostintele PC constituie un avantaj
  • Curs pregatire agent de securitate/avizare – constituie un avantaj.
  • Cunoasterea legislatiei in domeniul securitatii
  • Permis de conducere categoria B
  • seriozitate si consecventa
  • motivat de rezultatele obtinute
  • foarte bune abilitati de coordonare si organizare;
  • tinuta ireprosabila si prestanta
  • comunicativitate, spontaneitate, empatie
  • spiritul de observatie, corectitudinea, initiativa, capacitatea ridicata de sinteza
  • personalitate puternica, rapiditate in gandire;

Descrierea jobului

  • Coordonarea activitatii agentilor de securitate si sefilor de tura in obiectivul pe care il conduce;
  • Controlul activitatii agentilor de paza si a sefilor de tura;
  • Participarea la procesul de elaborare a procedurilor de securitate si a planului de paza;
  • Propunerea solutiilor de imbunatatire a serviciilor de paza;
  • Mentinerea constanta a relatiei cu beneficiarul in scopul asigurarii calitatii serviciului de paza.
  • Cunoaste si pretinde subordonatilor aplicarea intocmai a indatoririlor generale ale agentilor de securitate, a consemnului general si particular;
  • Verifica prin sondaj daca modul in care personalul operativ se prezinta (aspect, pozitionare, activitate) este in conformitate cu cerintele clientului si cu cerintele interne in vigoare;
  • Verifica reclamatiile clientului si intervine in activitatea operativa in mod exceptional, pentru rezolvarea situatiilor de urgenta;
  • Stabileste si menține relații corecte cu clienții ori partenerii societatii pentru a asigura intelegerea completă a nevoilor acestora în materie de securitate și a propune solutii eficiente.

ELNET SECURITY SRL este o companie nationala care furnizeaza servicii si solutii de securitate cu operatiuni in peste 200 de obiective din toata tara. Avem peste 1200 de angajati si suntem specializati in furnizarea serviciilor de paza umana. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Kaufland, Mega Image, LIDL, Brico Depot, Cargill, Intercereal, Timken .

Cautam in permanenta sa stabilim noi standarde in ceea priveste eficienta si rentabilitatea in beneficiul clientilor si angajatilor nostri bazandu-ne pe principii bine determinate care stau la baza organizarii activitatii de paza si protectie conform legii.

www.elnetsecurity.ro

Expirat
INSPECTOR SECURITATE  -  ELNET SECURITY