Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 11 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Inspector salarizare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii
Experienta de minim 5 ani, pe o pozitie de Inspector salarizare
Atestat de Inspector Personal
Bune abilitati de comunicare
Constiinciozitate
Dinamism
Cunostinte foarte bune de utilizare PC: MS Office (Word, Excel)

Descrierea jobului

Postul este in Bucuresti, este subordonat Directorului de Resurse Umane si nu are persoane in subordine.
Pozitia este pentru o perioda determinata de minim 6 luni

Sarcini si Responsabilitati
- gestioneaza informatiile din statele de plata
- intocmeste adeverinte de venituri, conform modelului, pentru fostii angajati ai societatii
- transmite adeverintele catre fostii salariati

Oferta:
Mediu de lucru profesionist, salariul atractiv, bonuri de masa, asigurare de risc si accidente.

Numai candidatii selectati, vor fi contactati

Descrierea companiei

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale

Expirat
Inspector salarizare  -  SC IMSAT SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles