Inspector Resurse Umane

MONSSON OPERATION SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Echipa RESS se mareste!
Cautam un Inspector de Resurse Umane pentru sediul din Constanta.
Ne dorim ca viitorul angajat sa fie o persoana cu personalitate dinamica, optimista, determinata si bun cunoscator al limbii engleze, care sa aiba cunostinte in domeniul resurselor umane.

CERINTE:
- Absolvent de studii superioare
- Curs Inspector Resurse Umane
- Minim 1 an experienta in domeniul resurselor umane
- Experienta concreta in activitatea de resurse umane
- Bune cunostinte de legislatia muncii
- Bun nivel de limba engleza
- Abilitati de analiza si planificare
- Usurinta in a intelege domeniul tehnic
- Fire comunicativa si deschisa
- Rezistenta la stres si ocazional program prelungit

Descrierea jobului

RESPONSIBILITATI
Viitorul angajat va desfasura urmatoarele activitati:
- Intocmire pontaje
- Centralizarea cererilor de concediu de odihna si medicale
- Intocmire dosar recuperare concedii medicale
- Intocmire adeverinte salariat/ medicale/ crestere copil
- Monitorizarea si gestionarea orelor suplimentare
- Intocmire documente specifice dosarelor de personal
- Monitorizarea/verificarea rapoartelor de activitate

PACHET OFERIT:
- Candidatul selectat va beneficia de o remuneratie corespunzatoare responsabilitatilor postului, efortului depus si rezultatelor obtinute.
- Asigurare medicala privata
- Tichete de masa

RESS is a certified BZEE and GWO partner in Romania, to offer skills development trainings for technicians working in the Renewable Industry for Wind and PV.

The BZEE Global Training Partnership delivers wind energy skills at 35 locations worldwide and boasts a track record of over 5000 highly qualified wind energy technicians. Currently approx. 2000 skilled company staff per year undergo GWO trainings focused on the specific environment of wind turbines.

Starting October 2016, RESS delivers some additional courses for blade inspection and repairs, electrical equipment and other courses required by the industry or the local authorities.

Publicat 11 Oct. 2022 Expiră 10 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.