INSPECTOR RESURSE UMANE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate /Curs Inspector Resurse Umane/Limba franceza nivel mediu-avansat
Experienta intr-un post similar
Cunoștințe de operare MS Office (Word, Excel) /programul Saga - constituie avantaj
Cunostinte de legislatia muncii
Persoana serioasa, empatica si cu simtul raspunderii;
Persoana rezistenta la stres si organizata;
Persoana autonoma, cu spirit de initiativa;
Excelente abilitati de comunicare atat scris cat si verbal.

Descrierea jobului

- Recrutare personal;
-Intocmirea documentelor de angajare;
-Gestiunea activitatilor privind medicina muncii (programari vizita medicala, fise de aptitudini, mentinerea legaturii cu medicul specialist, etc)/ SSM/ Firme inchiriere masini;
-Gestionare REGES;
-Gestionarea dosarelor de personal;
-Întocmirea și eliberarea de documente de personal (acte adiționale, adeverințe, etc);
-Evidența zilelor de concediu efectuate/neefectuate de salariați, concediilor medicale;
-Întocmirea documentelor de încetare a contractelor individuale de muncă;
-Informarea salariaților cu privire la orice modificare din contractul individual de muncă;
-Urmărirea circuitului documentelor specifice activității de resurse umane;
-Centralizarea pontajelor si calcul prime;
-Intocmire Dosare A1/obtinerea formularelor A1;
-Comunicare continua cu salariatii delegati.

ROMA2S est une société de fabrication et de prestations de services dans toute l ' Europe. Nous sommes spécialisés dans la fabrication de structures métallique, de tableau électrique et de montage.

Nous réalisons tout types de structures mécano-soudés pour des industries très variés, naval, nucléaire, aéronautique, cimenterie etc..
Notre second cœur de métier est la fabrication et le montage d'installation électrique pour l'industrie.
ROMA2S c'est 110 personnes dont 40 électriciens, 20 monteurs, 15 tuyauteurs, 10 soudeurs, 20 personnes en fabrications diverses et seulement un Staff de 6 personnes.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022