Inspector Resurse Umane

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne cautam coleg/a :
-experienta in activitatea de administrare personal si recrutare min 1 an
-absolvent studii superioare, curs inspector resurse umane
-abilitatea de a prioritiza sarcini multiple
-abiliatea de a comunica si relationa
-cunostinte avansate de legislatia muncii

Descrierea jobului

Persoana care va ocupa acest post va avea urmatoarele responsabilitati:
-recrutare si selectie de personal in cadrul companiei
-gestionarea documentelor de personal-intocmire contracte de munca, acte aditional, adeverinte, decizii si introducerea lor in programul de salarizare
-transmitere si operare Revisal
-depunere acte pentru obtinerea conventiilor de la somaj
-transmitere locuri vacante pe platforma ajofm
-intocmirea diferitelor rapoarte pentru managerii societatii,
-calculul tichetelor de masa, verificarea si comandarea acestora,
-verificarea pontajelor
-calculul salariilor, pregatirea statelor de plata si a viramentelor bancare, gestionarea absentelor
-intocmirea regulamentului intern si a contractului colectiv de munca

BENEFICII
-bonuri de masa
-decont transport
-prime de sarbatori

Societatea Nasticom Impex S.R.L. - companie de distributie si retail, a fost infiintata in anul 1993 iar in momentul de fata reprezinta unul dintre cei mai importanti actori in sectorul retail si de distributie. Calitatea serviciilor, increderea oferita de catre partenerii nostrii, durata lunga a contractelor existente, fluctuatia redusa a personalului, pregatirea profesionala a acestuia ne-au ajutat sa facem diferenta pe piata in randul celorlalte firme de distributie si sa ne consolidam ca fiind cea mai buna alegere in realizarea unor colaborari de lunga durata.

Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos