Inspector Resurse Umane

Karpaten Turism - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta in gestionare personal si salarizare
  • Absolvirea unui curs de formare profesională în specialitatea „inspector / referent resurse umane”
  • Experienta de minim 2 ani pe postul de Inspector resurse umane prezinta avantaj
  • Loialitate fata de conducerea societatii
  • Abilitați foarte bune de organizare (gestionarea timpului si fixarea prioritatiilor)
  • Abilitati de operare PC (Microsoft Office, email etc)
  • Capacitate de observaţie şi analiză comportamentală
  • Capacitatea de a urmari si soluționa mai multe sarcini in paralel
  • Persoana dinamica, proactiva, cu bune abilitati de comunicare
  • Persoana cu încredere in sine, rezistenta la stres

Descrierea jobului

  • Se ocupă în principal cu întocmirea şi gestionarea documentelor de evidenţă a personalului
  • Organizarea recrutării şi selecţiei personalului
  • Intocmirea statului de plată pentru personalul încadrat
  • Intocmirea şi depunerea declaraţiilor privind contribuţiile la bugetul de stat, bugetul asigurărilor sociale, asigurărilor de şomaj şi pentru asigurările de sănătate
  • Oferirea informaţiilor privind problemele de personal
  • Administrarea bazei de date de evidenţă a personalului utilizând computerul
  • Colaboreaza cu departamentele interne pentru a asigura un flux de comunicare stabil si eficient
  • Monitorizeaza si masoara rezultatele obtinute si raporteaza indicatorii de performanta
  • Intelegerea si insusirea serviciilor din portofoliul companiei
  • Insusirea procedurilor de lucru generale si a celor specifice departamentului de HR

Salariu net lunar 4000 RON

Alte beneficii:
Sporuri munca suplimentara, decontare transport, bonuri de masa

Societate componenta a unui grup de firme activitate exclusiva in turismul intern si extern cu o cifra de afaceri de 37,2 mil EUR in 2019

Publicat 27 oct. 2021 Reactualizat 26 nov. 2021 Expiră 26 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos