INSPECTOR RESURSE UMANE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare de specialitate
  • Atestat de Inspector Resurse Umane
  • Cunoasterea legislatiei muncii
  • Abilitati de comunicare

Descrierea jobului

  • Intocmirea la timp si in conformitate cu dispozitiile legale a documentelor de personal
  • Gestionarea dosarelor de personal (intocmirea contractelor de munca, acte aditionale, desfacerea contractelor de munca)
  • Transmiterea electronica a datelor in REVISAL
  • Gestionarea si completarea adeverintelor de vechime si a altor tipuri de adeverinte salariale
  • Reprezentarea societatii in relatia cu institutiile: ITM, AJOFM, CASA DE PENSII
  • Intocmirea pontajului lunar al salariatilor si tinerea evidentei programului de lucru
  • Evidenta concediului de odihna a salariatilor

R.C.T.I COMPANY este o companie nouă și matură ,binecunoscută pentru proiectare ,consultant tehnică , furnizarea și instalarea sistemelor de tratarea aerului ,încălzire,ventilație și refrigerare. R.C.T.I. COMPANY și-a însușit deasemenea noi competențe în domeniul instalațiilor de canalizare și alimentare cu apă . Acum ne dezvoltam în domeniul instalaţiilor electrice şi al automatizărilor si al constructiilor.

BENEFICII
SALARIU MOTIVANT
MEDIU DE LUCRU PLACUT

Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 18 oct. 2021 Expiră 20 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos