de ani Fără Frică...

Publicat 04 Nov 2019 | Reactualizat 02 Dec 2019 | Expiră 05 Dec 2019

Inspector resurse umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Operare PC: Word, Excel, programe de calculare salarii;
Cunostinte de baza in domeniul resurselor umane(Codul Muncii);
Constiincioasa, ordonata, atenta la detalii;
Capacitate de analiza si sinteza, judecata rapida;
Capacitatea de a intelege mesajul verbal, scris;
Atentie concentrata si distributiva;
Capacitate de reactie rapida in situatii de criza;
Rezistenta la sarcini repetitive si stres;
Integrare in colectiv (sociabilitate);
Mentinerea unei atmosfere colegiale în relatiile de munca (atat cu subordonatii, cat si cu superiorii);
Spirit de echipa;
Eficienta profesionala;
Abilitati de coordonare, planificare si organizare;

Descrierea jobului

Calcularea drepturilor salariale conform pontajului , a contractelor de munca, a politicii firmei;
Realizarea bazei de date;
Evidenta personalului;
Intocmirea contractelor de munca, a actelor aditionale;
Actualizarea fiselor de post;
Intocmirea de adeverinte solicitate de angajati;
Tine evidența concediilor de odihnă;
Interviuri de angajare;
Experienta HR in domeniul alimentatiei publice constituie un avantaj;

Fisa completa a postului se va prezenta la interviu

Ce oferim:
Te invitam intr-un mediu de lucru modern, placut, dinamic,
Oferim un pachet salarial motivant, corelat cu experienta,
Bonuri de masa,
Oferim oportunitati de dezvoltare personala,
Perspectiva unei cariere in dezvoltare corelata cu experienta si abilitatile dobandite.

Sufro Company SRL controleaza lantul de restaurante Nikos Greek Taverna. Compania a evoluat semnificativ de la an la an, ajungand in prezent la un total de 8 restaurante Table Service/Takeaway, 1 restaurant QSR, 2 centre logistice, un centru de productie propriu, avand operatiuni in Constanta, Statiunea Mamaia si Bucuresti.

Informatii despre restaurantele Nikos Greek Taverna si activitatea companiei gasiti la www.nikosgreektaverna.ro

Expirat
Inspector resurse umane  -  Sufro Company S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles