Publicat 20 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Inspector resurse umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești o fire pro-activă, dinamică, care își dorește să facă parte dintr-o companie multinațională în plină dezvoltare? Hai să faci parte din echipa noastră!
Candidatul potrivit:
- absolvent studii superioare;
-atestat curs resurse umane
- seriozitate şi responsabilitate;
- integritate morală;
- abilităţi şi experienţă organizatorică;
- capacitate de planificare şi prioritizare;
- atenţie distributivă;
- abilităţi dezvoltate de comunicare;
- motivare şi eficienţă;

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
- urmarirea si verificarea intocmirii corecte a pontajelor de catre cei desemnati sa le execute
- calculul salariilor si editarea lor pentru Sucursala Timisoara
- evidenta concediilor de odihna, concediilor medicale, invoirilor, absentelor nemotivate, a primelor de vacanta;
- evidenta tuturor salariatilor din sucursala, conceperea contractelor individuale de munca si urmarirea lor pana la desfacere conform prevederilor legale in vigoare
- actualizari ale statelor de functii si tabelelor cu muncitorii in baza structurii organizatorice aprobate;
- transmiterea atat la departamentul de resurse umane cat si la departamentul financiar a modificarilor ce apar la
salarizare (incadrari, desfaceri de contracte individuale de munca, negocieri de salarii etc.);
- intocmirea adeverintelor pentru angajati;
- studierea legislatiei muncii in vigoare;
- anchete, atunci cand se constata abateri disciplinare;
- intocmirea pe calculator si editare de diverse formulare, tabele, adrese necesare in cadrul biroului si firmei.

BRAI-CATA SRL activeaza in domeniul managementului integrat al deseurilor inca din anul 2000, timp in care a devenit un jucator important de pe piata.
Experienta acumulata, valorile promovate, investitiile realizate si calitatea serviciilor au plasat compania in topul firmelor cu capital privat romanesc.
Investitiile, infrastructura, resursele umane si parteneriatele pe termen lung au contribuit la o continua expansiune, Brai-Cata avand ca obiectiv sa devina lider national in domeniul managementului integrat al deseurilor.
Rolul pe care Brai-Cata il detine in piata serviciilor de management al deseurilor se completeaza cu dorinta de a fi un model pentru celelalte companii, investitiile in protectia mediului, protectia muncii si programele de responsabilitate sociala sustinand aceste lucruri.
MISIUNE
Reducere, reutilizare, reciclare, zero depozitare
VIZIUNE
BRAI-CATA isi propune sa devina, in urmatorii 3 ani, lider in domeniul managementului integrat al deseurilor, prin extinderea cotei de piata si asigurarea unei game complete de servicii sub forma de pachet impreuna cu servicii de consultanta adaptate pe cerintele si structura fiecarui client, avand ca suport cele mai eficiente tehnologii in domeniu.
EXPERIENTA NOASTRA
Acceptam intotdeauna provocarile pietei si domeniului de activitate si ne asumam permanent responsabilitatea in ceea ce priveste serviciile prestate. Ne stabilim standarde inalte de performanta si permanent avem consultari si discutii directe cu toate partile interesate (clienti, autoritati locale, institutii abilitate si societatea civila).
ECHIPA
O parte importanta a succesului nostru o reprezinta decizia de a investi in dezvoltarea profesionala si personala a echipei noastre- personal specializat cu experienta de 5-20 ani in domeniul managementului deseurilor. Consideram personalul nostru drept cel mai important activ al companiei si investim permanent in formare, specializare si dezvoltare.

Expirat
Inspector resurse umane  -  BRAI-CATA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles