Publicat 14 Feb 2018 | Expiră 05 Mar 2018

Inspector Resurse Umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania noastra se afla in cautarea unui profesionist in domeniul resurselor umane, pentru a se alatura echipei Quantum.

Te invitam sa aplici la postul nostru daca indeplinesti urmatoarele cerinte:

- Ai studii medii sau superioare finalizate, de preferinta in domeniul economic;
- Ai experienta in intocmirea si gestionarea documentelor si dosarelor de personal;
- Stapanesti cu usurinta programe de administrare de personal, precum si REVISAL/REGES;
- Ai competenţe medii spre avansate de lucru cu Microsoft Excel;
- Esti o persoana receptiva si organizata, cu foarte bune abilitati de comunicare si relationare, intotdeauna orientata catre servirea excelenta a clientilor interni.

Reprezinta un avantaj in ocuparea postului nostru, cunoasterea softului Charisma HCM, absolvirea unui curs de inspector de resurse umane si experienta pe o pozitie similara de cel putin 2 ani.

Descrierea jobului

Postul nostru presupune activitatile specifice de resurse umane:

- Activitati de administrare de personal: intocmirea CIM, a actelor aditionale si orice alte modificari in raport cu politicile interne si cu legislatia in vigoare;
- REVISAL: introducere angajati, incetare, suspendare, modificare etc, transmitere REVISAL;
- Reprezentarea companiei in relatia cu institutiile statului (ITM,CAS, Statistica etc);
- Calculul drepturilor salariale: pontaje, tichete de masa, state de plata etc;
- Reprezentarea companiei in relatia cu firme furnizoare de servicii in domeniu: medicina muncii, protectia muncii, furnizori de echipamente de protectie;
- Intocmirea de diverse situatii / rapoarte specifice activitatii de resurse umane.

Alaturi de noi vei interactiona cu o echipa dinamica si profesionista si vei avea intotdeauna acces la oportunitati de instruire, dezvoltare si perfectionare profesionala continua.

QUANTUM GROUP reprezinta 3 firme ce activeaza in domeniul constructiilor industriale (hale, showroom-uri, constructii speciale), efectuand antrepriza generala, dar si productie proprie pe diverse segmente.

Astfel, se asigura solutii la cheie in domeniul constructiilor industriale: - Proiectare 3D rezistenta + arhitectura; - Uzinare structuri metalice; - Executarea de fundatii si elemente de rezistenta beton; - Productie, comert si montaj de elemente de inchidere (panouri sandwich, table cutate, tamplarie, porti sectionale, luminatoare, etc).

Numarul de angajati este de 120, organigrama continand Ingineri, Proiectanti, Dep. Vanzari, Maistri.

Expirat
Inspector Resurse Umane  -  Quantum Construct SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles