Publicat 16 Ian 2018 | Expiră 27 Ian 2018

Inspector resurse umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințele specifice postului sunt:

Minim 3 ani de experiență pe un post similar
Studii superioare finalizate
Cunoștințe de utilizare a calculatorului: Excel, Word

Căutăm o persoană care să aibă:

Flexibilitate și adaptabilitate
Abilități dezvoltate de comunicare, dinamism, persuasiune
Orientare către rezultate și respectarea termenelor
Abilitatea de a lucra atât individual cât și în echipă

Descrierea jobului

Activitățile specifice postului sunt:

Întocmirea si administrarea contractelor individuale de muncă (încetări/modificări CIM)
Înregistrarea pontajelor în programul de salarizare
Efectuarea calculului salarial lunar
Evidența concediilor de odihnă, medicale etc.
Administrarea și arhivarea dosarelor de personal
Asigurarea cunoașterii, respectării si aplicării prevederilor din Codul Muncii

OPTIMAR FISH HANDLING SRL este parte a Optimar Group. OPTIMAR AS este o companie lider mondial de inovare in furnizarea sistemelor de manipulare a pestelui si a echipamentelor de procesare adaptate pentru nave, fabrici terestre si ferme piscicole. Optimar, utilizand tehnologii avansate in robotica si automatizare, livreaza linii complete de procesare, ambalare si distributie precum si echipamente de sine statatoare. Companie cu o cifra de afacereri de peste 550 MNOK (60.000.000 euro) are 300 angajati in Norvegia, Spania si SUA si Romania.

Expirat
Inspector resurse umane  -  OPTIMAR FISH HANDLING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles