Inspector Resurse Umane Junior

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CANDIDATUL IDEAL:
Persoana dinamica, energica, proactiva;
Abilitati foarte dezvoltate de comunicare, pentru lucrul in echipa;
Foarte motivata, cu dorinta de invatare.

CERINTE
Sudii superioare finalizate,
Curs Inspector Resurse Umane,
Experienta pe un post similar – minim 3 ani, intr-o firma cu mai mult de 200 de angajati,
Cunostinte foarte bune de operare PC, (Pachet Office, Email, Revisal);
Cunostinte de limba engleza sau/si italiana nivel mediu-avansat;
Cunostinte legislatia muncii (detasari), angajare personal transfrontalier

Descrierea jobului

Activitate specifica departamentului resurse umane, in domeniul angajarii cetatenilor straini:
- Intocmirea contractelor de munca, detasare, a documentelor de suspendare, de incetare, dupa caz;
- Gestionarea dosarelor de personal;
- Operare in softul administrare personal True HR,
- Arhivare documente.

IREM GENERAL CONTRACTOR is a world leading construction company working in the OIL & GAS sector, specialized in Piping and Mechanical Works, Civil works, Electrical and Instrumentation works and Tanks erection. We cover multiple market as well as Africa, Europe and South America. Every day we serve our clients needs thorugh our competences and market understanding. We offer building solution ranging from the engineering and design process until the on-site construction for both mechanical and civil projects.

Publicat 6 nov. 2021 Reactualizat 4 dec. 2021 Expiră 6 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos