Publicat 15 Feb 2021 | Reactualizat 15 Mar 2021 | Expiră 18 Mar 2021

INSPECTOR RESURSE UMANE INCEPATOR COMPETENTE DE SECRETARIAT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de lucru in echipa;
Calitati de comunicare si negociere;
Capacitatea de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
Dinamic/a,cu initiativa, capabil/a sa gaseasca solutii;
Capacitatea de autoorganizare si punctualitate;
Rezistenta la efort si stres;
Corectitudine, receptivitate, atitudine pozitiva, orientare catre nou, flexibilitate si creativitate.

Descrierea jobului

Verifica valabilitatea actelor prezentate de angajati in vederea inscrierii lor in registrul de evidenta a salariatilor;
Verifica actele prezentate de catre viitorii salariati, ca acestea sa fie conform cerintelor societatii;
Asigura completarea dosarului de personal cu documentele care lipsesc;
Asigura intocmirea conform drafturilor societatii a contractelor individuale de munca, a actelor aditionale si a deciziilor;
Tine evidenta actelor de personal trimise prin curier rapid sau prin posta si se asigura ca au ajuns la destinatar sau au fost returnate la sediul societatii;
Se ocupa de programarea interviurilor candidatilor in vederea angajarii;
Tine evidenta fiselor de medicina muncii;
Tine evidenta fiselor de SSM si PSI;
Verifica lunar pontajele;
Preia apelurile telefonice;
Preia si inregistreaza actele primite la secretariat.

S.C. BULROM GAS IMPEX S.R.L. Bucuresti face parte din sectorul de activitate al productiei si distributiei de combustibili auto, respectiv GPL - combustibil alternativ la cei traditionali. Obiectul principal de activitate al societatii il constituie cumpararea, vanzarea, livrarea, transportul, montarea si punerea in functiune a instalatiilor de tip SKID pentru gaz petrolier lichefiat (GPL),producerea si distribuirea acestuia (GPL).

Expirat
INSPECTOR RESURSE UMANE INCEPATOR COMPETENTE DE SECRETARIAT  -  BULROM GAS IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles