Publicat 04 Feb 2021 | Expiră 04 Mar 2021

INSPECTOR RESURSE UMANE (HR ADMIN)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent de studii superioare
- atestat de inspector resurse umane
- minim 3 ani experienta in administrarea de personal
- cunostinte REVISAL si softuri de resurse umane/salarizare
- cunostinte solide de legislatia muncii
- atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza a informatiilor
- cunostinte Microsoft Office

Descrierea jobului

- centralizeaza pontajele la nivelul companiei
- mentine legatura cu furnizorii de medicina muncii si protectia muncii
- intocmeste si depune procesele verbale CSSM
- intocmeste lunar situatia tichetelor de masa
- gestioneaza baza de date a angajatilor si dosarele de personal
- introduce concediile de odihna in aplicatia de administrare personal
- intocmeste contracte de munca /acte aditionale/ decizii suspendare si incetare a activitatii si le introduce in aplicatia informatica
- intocmeste REVISALUL
- verifica documentele din dosarele de personal si le arhiveaza in format electronic si fizic
- intocmeste situatiile pentru statistica
- intocmeste diverse adeverinte pentru salariati
- raporteaza situatia locurilor de munca vacante catre AJOFM
- este backup pentru toate activitatile derulate de HR Manager

Se ofera:

- salariu fix + tichete de masa
- discounturi la produsele comercializate de companie
- abonament bookster

ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA este una dintre cele mai mari companii de distribuție din România cu o experiență de peste 20 de ani in FMCG, oferind servicii de vânzări și merchandising de talie mondială, marketing și marketing comercial, servicii de planificare financiară și servicii complete de logistică și distribuție prin intermediul celor 12 filiale din Bucuresti si principalele orase ale tarii. Printre cei mai importanti furnizori distribuiti se gasesc: Shell, Henkel, 3M, Cream-Line, Indomie, Aroma Cosmetics, Melitta, Coseli, Septona.

Expirat
INSPECTOR RESURSE UMANE (HR ADMIN)  -  SC ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles