Inspector/referent resurse umane

Gotec Rom SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • studii medii/superioare
  • cunostinte de limba engleza/germana prezinta avantaj
  • cunostinte operare pe calculator - Pachet MS Office
  • abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • cunoasterea legislatiei privind Codul Muncii
  • intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului

Descrierea jobului

  • Oferă suport HR în gestionarea documentelor legate de personal;
  • Verifică documentele existente la dosarele de personal și le actualizează;
  • Gestionarea procesului de angajare;
  • Actualizarea fișelor de post;
  • Intocmirea rapoartelor specifice HR

SC Gotec Rom SRL este o societate comerciala cu capital integral privat strain care are ca obiectiv principal de activitate, tratarea si acoperirea metalelor si face parte din grupul Gotec Gorschlueter Gmbh, cu sediul central in Wulfrath/Germania cu experienta in domeniul Automotive.
Publicat 3 oct. 2021 Expiră 2 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos