Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 29 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

Inspector Recepţii(98621)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul tău

Educaţie necesară: Studii superioare pentru ingineri şi subingineri cu specialitatea petrol-gaze/ instalaţii/ construcţii civile şi industriale/ politehnic (subinginerii cu o practică în domeniu de minimum 2 ani), tehnicieni, maiştri cu autorizaţie EGIU valabilă;
Experienţă practică necesară: Minim 3 ani ca instalator autorizat - EGIU;
Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie: Cunoaşterea prevederilor legislaţiei în vigoare legate de activitatea de distribuţie a gazelor naturale (Legea 123/2012, HGR 1043/2004, Normele Tehnice în vigoare, etc.); Instalator autorizat EGIU;
Altele: Capacitate de analiză, abilităţi de comunicare şi analitice; Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului; Deţinător de permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Ce vei face

  • Verifică conţinutul Cărţilor Tehnice și realizează recepţia tehnică, recepţia la terminarea lucrărilor şi recepţia finală a lucrărilor de investiţii și a lucrărilor de mentenanță realizate de terţi în baza contractelor de asociere precum și a branșamentelor ;
  • Realizează punerea în funcţiune a instalaţiilor de utilizare;
  • Exercită şi alte sarcini care decurg în mod natural din domeniul său de activitate, fiind atribuite de superiorul său.pe baza cunoştinţelor sau aptitudinilor sale și conduce autovehiculul din dotarea unității ori de câte ori îndatoririle de serviciu impun acest demers.
Ce îţi oferim
  • Pachet salarial atractiv;
  • Premiu de performanţă;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare privată de sănătate;
  • Pensie facultativă;
  • Primă de vacanţă.

E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei. E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus.

Ai aplicat
Expirat
Inspector Recepţii(98621)  -  Delgaz Grid