Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 30 Mai 2019 | Expiră 04 Iun 2019

Inspector PSI & SSM - Divizia Administrativ & Investitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice
Curs Inspector SSM
Curs cadru tehnic PSI
Experienta in domeniu - minim 2 ani
Experienta in comunicarea cu inspectorii teritoriali de munca (ITM) pe linie de SSM, precum si cu personalul Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU)
Persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare
Culegere, clasificare si interpretare a informatiilor
Permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

Inspectorul in domeniul securitatii si sanatatii in munca/cadrul tehnic PSI isi desfasoara activitatea in cadrul serviciului intern de prevenire si protectie in domeniul SSM
Realizarea semnalizarii de securitate si/sau de sanatate la locurile de munca
Instruirea si informarea lucratorilor in domeniul securitatii si sanatatii in munca
In domeniul SU se ocupa in principal cu:
- realizarea activitatilor de prevenire si stingere a incendiilor
- instruirea lucratorilor in domeniul prevenirii si stingerii incendiilor
- elaborarea documentelor specifice activitatii de PSI

Libra Internet Bank oferă un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.

Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială. Te asteptam alaturi de echipa noastra!

Expirat
Inspector PSI & SSM - Divizia Administrativ & Investitii  -  LIBRA INTERNET BANK SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles