Inspector/Manager Resurse Uname

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Se cere:
Abilități excelente de comunicare și relaționare;
Experienta intr-o pozitie similara – minim 2-3 ani;
Spirit analitic, structurat, organizat;
Calitati de planificare și prioritizare;
Cunoștințe foarte bune de operare PC – pachetul MsOffice (Word, Excel, Powerpoint);
Atentie la detalii, discretie, spirit de răspundere.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Identificarea surselor de recrutare, editarea și postarea anunțurilor de recrutare;
- Selecția CV-urilor;
- Susținerea interviurilor de selectie pentru toate posturile disponibile din cadrul companiei;
- Participarea la realizarea și implementarea programelor de formare în acord cu nevoile companiei;
- Asigurarea și supravegherea procesului de onboarding pentru colegii noi ce se alătură echipei;
- Întocmirea si actualizarea fiselor de post, Regulamentului Intern, Contractului Colectiv de Muncă;
- Elaborarea și monitorizarea proceselor de evaluare împreună cu fiecare coordonator de departament;
- Participarea activa in elaborarea și implementarea procedurilor de lucru pe departamente;
- Întocmirea documentelor și situațiilor cerute de management și asigurarea unui suport administrativ pentru zonele relevante de interactiune intre departamentele companiei;
- Gestionarea dosarelor de personal;
- Inregistrarea solicitarilor de incheiere, incetare, suspendare contracte de munca, adeverinte etc.;
- Intocmirea documentelor pentru statele de plata;
- Intocmirea fisierelor de plata;
- Gestionarea situatiilor privind concediile de odihna;
- Tine legatura cu companiile de servicii de securitate si sanatate in munca, medicina muncii si se asigura ca toate instruirile si documentele sunt intocmite la timp si sunt valabile;
- Solicitarea necesarului de birotica, echipamente necesare noilor angajati;
- Oferirea de suport colegilor in rezolvarea problemelor aparute in activitate;

Se Ofera:
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Loc de munca placut si stabil
Salariul motivant, se negociaza in urma interviului

Descrierea companiei

Companie de constructii din Brasov in plina dezvoltare.

Publicat 2 iun. 2022 Expiră 2 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos