Publicat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Inspector HR - Junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Cunostinte operare MS Office (Word, Excel)

Descrierea jobului

-intocmirea documentelor de angajare
-intocmirea documentelor de desfacere a contractului individual
-inregistrarea contractului individual de munca, deciziei de desfacere a contractului individual de munca sau orice alte modificari survenite in contractul de munca al angajatilor in registrul de evidenta al salariatilor
-intocmirea dosarelor de pensionare conform legislatiei in vigoare pentru angajatii societatii care solicita aceasta
-eliberarea de adeverinte solicitate de salariati pentru medicul de familie sau alte motive
-eliberarea de adeverinte pentru grupa de munca si sporuri pentru fostii angajati ai societatii precum si pentru cei plecati in strainatate in conformitate cu datele extrase din dosarele personale si conturile existente in arhiva
-evidenta pontajelor

SC CLEAN PREST ACTIV SRL este o firma de curatenie, infintata in anul 2008.
Portofoliul nostru de clienti cuprinde institutii precum:
-Tribunalul Bucuresti
- Academia de Studii Economice Bucuresti
-Spitalul Judetean Timisoara
-Spitalul Judetean Constanta
-Ministerul Finantelor
-ONRC
-Agentia Domeniilor Statului

Expirat
Inspector HR - Junior  -  S.C. CLEAN PREST ACTIV S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles