de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Reactualizat 10 Dec 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Inspector de zona

1 post

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

- Absolvent studii superioare;
- Experienta de min 3 ani in activitatea de conducere (echipe mai mari de 10 persoane);
- Experienta de min 4 ani in activitatea de comert (experienta intr-o retea de magazine reprezinta un avantaj);
- Cunostinte bune de limba engleza ( germana reprezinta un avantaj);
- Flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari in afara orasului de resedinta;
- Cunostinte de operare PC : MS Office;
- Permis de conducere categoria B;

Candidatul ideal va avea abilitati foarte bune de organizare, comunicare si lucru in echipa, un nivel ridicat de etica si integritate si va fi orientat spre atingerea rezultatelor. Totodata candidatul ideal va trebui sa se remarce prin disponibilitate, entuziasm si dorinta de a reusi.

Descrierea jobului

- Monitorizarea indicatorilor de vanzari;
- Coordonarea, motivarea si dezvoltarea personalului managerial din subordine;
- Gestiunea bugetelor alocate;
- Gestionarea relatiei cu autoritatile de control;
- Intocmirea de analize si rapoarte pentru managementul ariei de vanzari;
- Asigurarea derularii in bune conditii a proceselor si fluxurilor operationale;
- Imbunatatirea/optimizarea proceselor in cadrul filialelor gestionate;
- Asigurarea implementarii de procese si proceduri.

BENEFICII:
- Salariu motivant;
- Bonus de performanta
- Asigurare medicala privata;
- Zile suplimentare pentru concediu de odihna;
- Tichete de masa.

Rewe România reprezintă în ţara noastră concernul german REWE, unul dintre liderii europeni din domeniul alimentar, cu o experienţă de peste jumătate de secol.La ora actuală grupul REWE este reprezentat în 14 ţări europene, cu o cifră de afaceri de peste 50 de miliarde de EUR şi un număr total de angajaţi de peste 335.000.
Având în vedere puternica expansiune a companiei noastre, oferim şanse de promovare în carieră pentru angajaţii motivaţi şi dornici de a învăţa, pachet salarial atractiv corelat cu performanţele, atmosferă plăcută de lucru, în prezent compania numărând peste 4500 de angajaţi.
Prin magazinele noastre Penny Market oferim siguranţa unui loc de muncă stabil într-o echipă tânără şi de succes cu multiple posibilităţi de dezvoltare.

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, va rugăm să accesați pagină de web penny.ro - "Politică de confidențialitate".

Inspector de zona  -  Penny Market

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles