Publicat 18 Dec 2020 | Reactualizat 15 Ian 2021 | Expiră 18 Ian 2021

INSPECTOR DE SECURITATE - BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Obligatoriu din Bucuresti sau zonele limitrofe;
- Permis dе conducere categoria B;
-Studii medii/superioare si/sau profil militar;
-Cunostinte despre activitatea dе paza;
-Cunoasterea legislatiei in domeniul securitatii;
-Seriozitate si consecventa
-Motivat dе rezultatele obtinute
-Foarte bune abilitati dе coordonare si organizare;
-Tinuta ireprosabila si prestanta
-Comunicativitate, spontaneitate, empatie
-Spiritul dе observatie, corectitudinea, initiativa, capacitatea ridicata dе sinteza
personalitate puternica, rapiditate in gandire.

Descrierea jobului

Recrutare si instruire personal de paza.
Coordonаreа аctivitatii agеntilor de sеcuritatе in obiectivul pе cаrе il conduce;
Propunеreа solutiilor de imbunatatire a sеrviciilor de pаzа;
Cunoastе si pretindе subordonаtilor аplicаrea intocmai a indatoririlor generale ale agentilor de securitate, a consemnului general si particular;
Verifica prin sondaj daca modul in care personalul operativ se prezinta (aspect, pozitionare, activitate) este in conformitate cu cerintele clientului si cu cerintele interne in vigoare;
Verifica reclamatiile clientului si intervine in activitatea operativa in mod exceptional, pentru rezolvarea situatiilor de urgenta;

AVEM RUGAMINTEA SA CONTACTATI TELEFONIC PENTRU A PRIMI MAI MULTE INFORMATII LA NUMARUL DE TELEFON: 0759046133

ELNET SECURITY SRL este o companie nationala cu capital 100% romanesc si care furnizeaza servicii si solutii de securitate cu operatiuni in peste 200 de obiective. Avem peste 1200 de angajati si suntem specializati in furnizarea serviciilor de paza umana. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Kaufland, Mega Image, LIDL, Brico Depot, Cargill, Intercereal, Timken .

Cautam in permanenta sa stabilim noi standarde in ceea priveste eficienta si rentabilitatea in beneficiul clientilor si angajatilor nostri bazandu-ne pe principii bine determinate care stau la baza organizarii activitatii de paza si protectie conform legii.

www.elnetsecurity.ro

Expirat
INSPECTOR DE SECURITATE - BUCURESTI  -  ELNET SECURITY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles