Inspector Control Calitate

DELTA ALUMINIU 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii medii sau superioare cu profil mecanic si/sau tehnic;
- Cunostinte avansate desen tehnic - criteriu obligatoriu;
- Cunoastere instrumente de masura si control;
- Experienta pe un post similar - minimum 1 an;
- Atentie deosebita in analizarea detaliilor;

Descrierea jobului

• Efectueaza controlul de receptie al pieselor si semifabricatelor in conformitate cu desenele de executie, procedurile si instructiunile documentate.
• Inregistreaza rezultatele masuratorilor in documentele specificate in procedurile si instructiunile de control.
• Efectueaza inspectia produselor la controlul de linie/final in conformitate cu planul de control, documentatiile tehnice, prevederile procedurilor si instructiunilor specifice.
• Inregistreaza neconformitatile depistate potrivit procedurilor de control al neconformitatilor, sesizeaza sefului ierarhic/sefului de tura aparitia neconformitatilor.

Delta Aluminiu – o companie industriala complet integrata, localizata in Romania, Slatina – are o capacitate de productie de 18.000 tone/an, intr-o locatie ce acopera peste 22.000 m2. Logo-ul companiei “Recunoasteti calitatea” este in mod constant pus in evidenta de o echipa internationala profesinista care este in continua perfectionare.

Incepand din 2006 , Delta Aluminiu s-a dezvoltat in mod constant , incepand cu o linie de extruziune de 6 inch, capata experienta si isi imbunatateste calitatea asa ca este timpul pentru achizitia celei de-a doua linii de extruziune de 4 inch si finalizeaza in 2015 cu cea de-a treia linie de extruziune de 9 inch. In felul acesta, Delta Aluminiu acopera aproape intreaga gama de dimensiuni folosite pentru profilele industriale, sisteme pentru ferestre si usi, inclusiv Perete Cortina.

Publicat 23 Sept. 2022 Reactualizat 21 Oct. 2022 Expiră 23 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.