Publicat 04 Ian 2019 | Reactualizat 03 Feb 2019 | Expiră 04 Feb 2019

Inspector asigurari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice sau economice;
- Cursuri specializate de asigurari;
- Pachet MS Office;
- Capacitate dezvoltata de analiza si sinteza;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Bune abilitati de comunicare;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Experienta minim trei ani in domeniul asigurarilor

Descrierea jobului

- Administreaza portofoliul de clienti departament leasing.
- Intocmeste oferte pentru liniile de asigurare property, liability, CASCO (leasing)
- Emite polite de asigurare;
- Propune solutii tehnice pentru imbunatatirea conditiilor de asigurare existente pe linia de asigurare pe care este specializat, precum si pentru noi tipuri de asigurari.

Descrierea companiei

18 ani de experienta in domeniul asigurarilor

Expirat
Inspector asigurari  -  INTERCAM BROKER D ASSURANCE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles