Publicat 12 Apr 2013 | Reactualizat 10 Mai 2013 | Expiră 14 Mai 2013

INSOTITOR DE ZBOR

40 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vârsta minimă: 21 ani
Înălţimea minimă 1,57 m
Studii liceale absolvite
Cunoştinte de limba engleză (scris & vorbit)
Aspect fizic plăcut
Abilitatea de a înota 50 m liber

PROCEDURA DE SELECŢIE SE VA DESFĂŞURA LA SEDIUL FIRMEI DIN CLUJ-NAPOCA, str. Paul Chinezu, nr. 2, ap. 1

Descrierea jobului

Salariu net între 1350-1500 Euro
Cazare gratuită
Transport gratuit
Uniforme gratuite
Traininguri gratuite
Bilete de avion gratuite
Asigurare medicală gratuită
Durata contractului de muncă: 2 ani (cu posibilitate de prelungire)

Descrierea companiei

RSC CONSULTING,
Agenţie de ocupare a forţei de muncă din Cluj Napoca, reprezentantul MECCTI Ltd în România, selectează ÎNSOŢITORI DE ZBOR pentru compania aeriană internaţională OMAN AIR.

Expirat

INSOTITOR DE ZBOR  -  RSC CONSULTING