Publicat 21 Sep 2020 | Reactualizat 19 Oct 2020 | Expiră 22 Oct 2020

Inside Sales

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Perseverent, dinamic, comunicativ, capabil dе a lucra atat in echipa cat si individual;
Organizat, serios, punctual, constiincios si responsabil;
Capabil sa respecte termenele fixate;
Proactiv, cu dorinta de a progresa in cariera si capacitate de asimilare a informatiilor noi;
Capacitate dе concentrare pe prioritati;
Putere dе convingere, flexibilitate, orientare in functie dе cerintele si tipologia clientilor;
Cunostinte medii de limba engleza;
Cunoastere pachet Microsoft Office.

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea serviciilor de transport rutier, maritim si aerian , in conformitate cu standardele si politicile companiei;
Identificarea, prospectarea si dezvoltarea portofoliului de clienti in colaborare cu Sales Managerul;
Gestionarea si dezvoltarea bazei de date de potentiali clienti;
Identificarea nevoilor clientilor potentiali si prezentarea serviciilor in functie de acestea;
Intocmirea rapoartelor de vanzare zilnice si saptamanale.

Beneficii:

Mediu de lucru plăcut si profesionist într-o locație centrala, zona rezidențială si liniștită;
Colegi tineri, profesioniști si ambițioși;
Cursuri specializate plătite de firma;
Prime specifice sărbătorilor;
Salariu motivant, corespunzător pregătirii si experienței, cu posibilități de creștere;

Companie de transport international cu capital integral romanesc, prezenta pe piata din Romania incepand cu anul 2009. Suntem in continua dezvoltare, cu o cifra de afaceri de 14 mil Euro in 2019 si puncte de lucru / depozite in Pitesti, Bucuresti, Constanta, Brasov si Oradea.
Companie formata dintr-o echipa tanara de 40 de angajati, cu o cultura organizationala bazata pe performanta si dezvoltare personala.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Inside Sales  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles