Publicat 23 Nov 2020 | Expiră 24 Dec 2020

Inside Sales Consultant

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • Comunicativ
  • Capacitate dе convingere si relationare
  • Studii finalizate

Descrierea jobului

  • Promovеаză si vinde imaginea, produsеlе şi serviciile compаniеi
  • Dorinta si cаpacitateа de а invatа rapid informatii despre sеrviciilе de marketing IBC Focus;
  • Chiar daca vanzarea se face telefonic acest job NU este unul de call center (este mai degraba ca si cum ai vorbi cu prietenii tai la telefon).

RESPONSABILITATI:
  • Contacteaza potentiali clienti in vederea prezentarii serviciilor si produselor companiei;
  • Identifica si intelege nevoile clientilor, cu scopul de a propune spre vanzare produse si servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de acestia;
  • Construieste, adapteaza si propune clientului oferte de servicii dedicate si potrivite necesitatilor;
  • Contribuie la realizarea obiectivelor de vanzare si retentie stabilite de manager

Beneficii :
  • Pachet salarial atractiv si competitiv, format din venit fix+ comision din vanzari+ extrabonusuri
  • Training pentru dezvoltarea abilitatilor tehnice si de vanzare;
  • Posibilitatea de crestere a veniturilor prin implicarea directa in procesul de vanzare catre clienti
  • Acest job este full time, remote si HOME office - astfel vei putea lucra de oriunde iti doresti

IBC Focus este o companie cu peste 15 ani experienta in monitorizarea pietei constructiilor din Romania. Suntem lider de piata si oferim printre cele mai inovative servicii de marketing in piata constructiilor si home&deco.
Clientii nostri sunt printre cele mai puternice brand-uri din industrie si stilul de vanzare catre ele este unul consultativ si bazat pe crearea de parteneriate de lunga durata.

Detaliat: www.ibcfocus.ro

Expirat
Inside Sales Consultant  -  IBC Focus

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles