Publicat 24 Aug 2021 | Reactualizat 19 Sep 2021 | Expiră 23 Sep 2021

Inside Sales Commercial Growth

1 post

Candidatul ideal

Experiență dovedită în televânzări sau business development (peste 2 ani)
Nivel bun de limba engleza
Auto-motivație și rezultate într-un mediu orientat pe obiective
Înțelegerea industriei de catering și a restaurantelor reprezintă un avantaj
Atenție deosebită pentru detalii și respectarea termenelor limită
O bună organizare cu abilități excelente de comunicare
Spirit de echipă - știi ce înseamnă o bună dinamică a echipei
Implicare și capacitate de a reuși în condiții de stres
Idei creative și inovatoare în vânzări
Capabil să relaționeze și să negocieze
Inspiră încredere și are o abordare a vânzărilor întotdeauna orientată către cliențiIată oferta noastră

Descrierea jobului

Vei fi responsabil pentru stimularea adoptării și promovării produsului apelând restaurante partenere eligibile pentru a le vinde soluțiile noastre de publicitate pentru restaurante și alte produse pentru Creștere Comercială. Te vei asigura că restaurantele noastre partenere înțeleg pe deplin soluțiile oferite de noi în timpul procesului de vânzare, pentru a crea o campanie de succes și a extinde la maxim oportunitatea comercială (evaluată prin venitul generat și ratele de retenție a restaurantelor partenere care folosesc soluțiile noastre).
Creșterea vânzărilor prin demonstrații la telefon, prin e-mail sau online pentru restaurantele partenere potrivite din listele noastre cu obiective de vânzări
Folosirea datelor disponibile pentru a ajuta restaurantele partenere să înțeleagă impactul publicității noastre și a altor produse pentru creștere comercială
Asigurarea unui grad ridicat de satisfacție și încredere a restaurantelor partenere pe tot parcursul interacțiunilor tale cu restaurantele partenere
Optimizarea și dezvoltarea campaniilor existente prin tehnici de vânzare precum upselling și cross selling
Asigurarea respectării în permanență a procesului nostru de vânzare
Identificarea de noi oportunități de afaceri acolo unde este posibil
Încurajarea dialogului cu restaurantele partenere pentru reînnoirea și menținerea interesului lor față de soluțiile noastre de promovare a restaurantelor

Precum o asortare perfectă a unor preparate, și abilitățile tale se potrivesc perfect cu aceste recompense extraordinare:
O loc de muncă plin de provocări în cadrul unei companii îndrăznețe, în plină dezvoltare, cu operațiuni globale și cu o poziție solidă în piețele în dezvoltare
Capabil să contribuie direct la procesul de tranziție și la viitorul companiei
Salariu competitiv și indemnizație lunară pentru mâncare
Normă întreagă cu 21 de zile de concediu pe an

La Takeaway, suntem mândri că suntem una dintre cele mai importante piețe de livrare a produselor alimentare din lume. De când am început, din 2000, ne-am concentrat asupra scopului nostru: să conectăm consumatorii înfometați și restaurantele grozave prin intermediul platformei noastre. Astăzi suntem un grup internațional de oameni dedicați, pasionați, care sunt onorați să spună: „Suntem Takeaway.com”.

Takeaway funcționează după cele trei valori principale ale noastre:

1. Conducere - conducem pe piețele noastre, în produsul nostru și în serviciul nostru. Ne străduim să oferim cea mai bună experiență de comandă a alimentelor. Ne concentrăm pe aspectul proprietății individuale și ne ocupăm de propria noastră dezvoltare.

2. Livrare - vrem să oferim mai mult decât ceea ce promitem. Adăugăm valoare și căutăm modalități inteligente de a face lucrurile. Prin urmare, păstrăm lucrurile simple, dar eficiente. Încercăm lucrurile muncind din greu și suntem muniți.

3. Îngrijire - avem grijă de consumatorii și restaurantele partenere, prin înțelegerea nevoilor lor. Ne îngrijim unii pe alții ascultând și arătând respect. Acesta este cel mai important motiv pentru care venim zilnic la muncă. Ne îngrijim cu adevărat unul de celălalt și când pășim în birou, ne simțim imediat ca acasă.

Oamenii care lucrează la Takeaway.com sunt cel mai mare atu al companiei noastre. Avem aproximativ 2400 de angajați în opt birouri pentru a oferi cel mai bun serviciu clienților noștri. A lucra cu noi înseamnă a vă alătura unei companii cu spiritul unei start-up-uri, dar cu dimensiunea unei organizații corporative.

In echipa Takeaway veți avea șansa să: • Fiți parte a mediului în continuă schimbare și dinamică • Profitați de noi oportunități și provocări • Gândiți-vă ca proprietar, nu ca executor • Fiți înconjurat de oameni extrem de motivați și ambițioși • Aveți libertatea de a începe propriile inițiative

Aici vă puteți dezvolta cariera în domeniul:

• Vânzări, servicii pentru clienți și expediere • Servicii pentru parteneri • Operațiuni și logistică • Conducătorii auto

Aplicați astăzi și alăturați-vă echipei noastre!

Inside Sales Commercial Growth  -  SC HELLOHUNGRY SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles