Publicat 08 Ian 2018 | Expiră 08 Feb 2018

Ingrijitori Marea Britanie

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recruiter Family, companie inregistrata la Registrul Comertului si acreditata de ITM Mures cu nr 19771/CLCA/14 Decembrie 2017, este în căutare de îngrijitori pentru azile de bătrâni din Anglia!

Lăsați doar numărul de telefon sau CV-ul și vă sunăm noi!

  • Se oferă training
  • Se oferă cazare contra cost
  • Posibilitate de avansare pe postul de asistent medical
  • Program flexibil

Avem nevoie de persoane cunoscătoare de limba engleză (conversațional). Se acceptă cupluri.
Salariul este până la 1800 LIRE NET.

Dupa finalizarea trainingului veti fi repartizat intr-un azil de batrani. Am avut persoane care au dorit sa fie repartizate intr-o anumita zona deoarece deja beneficiau de cazare in Anglia. Ne spuneti unde pe teritoriul Angliei ati dori si incercam sa vedem daca exista disponibilitate acolo.

Descrierea jobului

  • asistarea clientilor cu igiena personala
  • asistarea alimentatiei
  • asistarea medicatiei
  • usoare activitati domestice
  • cumparaturi
  • supravegherea si raportarea conditiei de sanatate a clientilor

Fie că ești în căutarea unui loc de muncă sau ai nevoie de angajați, apelați cu încredere la noi!

Expirat

Ingrijitori Marea Britanie  -  IB Recrutare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles