de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Reactualizat 17 Aug 2006 | Expiră 19 Aug 2006

Ingrijitoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Corectitudine si responsabilitate
- Spirit de observatie, indemanare, simt practic
- Abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului

-Asigura mentinerea conditiilor de igiena in farmacie si in exteriorul farmaciei
-Asigura curatirea si intretinerea tuturor ustensilelor de care se foloseste, curatarea si asezarea lor in ordine la sfarsitul turei
-Isi aduce contributia pentru realizarea celorlalte sarcini daca i se cere in functie de situatie.

Companie de prestigiu in domeniul farmaceutic, cu un lant de peste 90 de farmacii in Bucuresti si in tara.

Expirat
Ingrijitoare  -  Help Net Farma

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles