Publicat 28 Apr 2017 | Expiră 30 Mai 2017

Ingrijitoare persoana in varsta Bruxelles

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana organizata, dornica sa lucreze cu persoane in varsta, calma, rabdatoare, intelegatoare, cu spirit de initiativa, vorbitoare de limba franceza debutanta.

Descrierea jobului

Societate angajeaza o ingrijitoare persoana in varsta, cu o mica pierdere de echilibru, intern, in Bruxelles.
Cerinte: pregatirea si servirea meselor, igiena imobilului si corporala, acompanierea persoanei.
Se ofera: contract de munca, salariu net 1200 euro, mese gratuite, cazare, transport, 2*4 ore/saptamana libere si colaborare. Cele interesate pot lasa un mesaj la adresa de email: bienvivrechezsoi20@yahoo.com

SC BIEN VIVRE CHEZ SOI SRL este o agentie de recrutare infirmieri si ingrijitori/are persoane in varsta, intern si extern, in tara si in strainatate.
Oferim colaborare cu angajatii 24/24 din 7/7 zile, oferim solutii in remedierea situatiilor neprevazute.
Se doreste colaborare indelungata si seriozitate.

Expirat
Ingrijitoare persoana in varsta Bruxelles  -  SC BIEN VIVRE CHEZ SOI SRL