Publicat 07 Iun 2019 | Expiră 08 Iul 2019

Ingrijitoare gradinita Chiajna

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ajutor educator/ingrijitoare copii pentru centru educational privat;
Persoana apropiata de copii, rabdatoare, calma.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Sprijinirea copiilor în rutinele zilnice;
Supravegherea copiilor;
Curatarea si igienizarea spatiilor de joaca, de clasa si a salilor de masa.

Beneficii:
- Mediu placut si prietenos;
- Pachet salarial motivant.

Lilo Club este centrul educational si comunitatea in care fiecare are un rol ce conteaza. La Lilo Club ne conectam, suntem capabili, contam, avem curaj, invatam. Atat copiii, cat si noi, adultii, avem nevoi asemanatoare, ne trebuie increderea ca suntem unici, pretiosi, ca suntem capabili sa realizam mai mult si sa facem fata provocarilor, de aceea am gandit un loc in care toate acestea sa se intample.

Expirat
Ingrijitoare gradinita Chiajna  -  NUFERILOR LILO HOUSE S.R.L.