Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 25 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

INGRIJITOARE BATRANI / PERSONAL CURATENIE la domiciliu

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Top Med Assistance, angajeaza ingrijitoare batrani si personal pentru curatenie la domiciliu in vederea colaborarii in regim full – time.

Cautam persoane oneste, ingrijite, responsabile in munca prestata si cu o stare de sanatate buna, care sa supravegheaze, sa acorde asistenţă şi sa ofere îngrijire la domiciliu, sau sa efectueze servicii de curatenie la domiciliu.

Candidatul ideal trebuie să fie:
- sociabil (capacitate de integrare);
- răbdător, calm, înţelegător;
- afectiv (sensibil la problemele varstnicilor);
- rezistent din punct de vedere fizic, dar şi psihic.

Cursurile de calificare ca îngrijitor, experienta si prezentarea recomandarilor anterioare pe o pozitie similara constituie avantaj!

Descrierea jobului

Beneficii:
- contract de munca full time;
- salariu motivant;
- decontare transport;
- cursuri de calificare;
- integrarea intr-o echipa de profesionisti tanara si dinamica.

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati via e-mail sau telefonic la: topmedassistance@yahoo.com , respectiv 0785.605.570.
Asteptam cu interes candidaturile dvs!

Top Med Assistance este furnizor autorizat de ingrijiri la domiciliu.

Expirat
INGRIJITOARE BATRANI / PERSONAL CURATENIE la domiciliu  -  SC Top Med Assistance SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles