Publicat 13 Aug 2008 | Reactualizat 11 Sep 2008 | Expiră 13 Sep 2008

Ingineri / Tehnicieni proiectanti cu specializarile : mecanic, conducte

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- spirit de echipa
- responsabil
- dinamic, activ
- bune abilitati de comunicare
- atitudine pozitiva
- adaptabilitate rapida la mediul de lucru
- initiativa, orientare spre rezultate

Descrierea jobului

Responsabilitati

- intocmirea documentatiei tehnice pentru diverse faze ale proiectului (studii fezabilitate, proiect tehnic-basic design, proiect de detaliu - detail design) conform pregatirii/experientei sale respectand cerintele tehnice minime cerute de client si incadrandu-se in bugetul si timpul alocat;
- asigurarea asistentei tehnice de specialitate in timpul constructiei si punerii in functiune a obiectivului;
- supervizarea, evaluarea si dezvoltarea profesionala a personalului incadrat sub nivelul sau de pregatire;
- respectarea sistemului QA si politicii HSE ale companiei

Beneficii

- posibilitatea de a lucra pentru proiecte internationale in colaborare cu firme straine recunoscute;
- dezvoltare profesionala;
- oportunitatea de a avansa intr-o cariera de succes;
- lucru intr-un mediu competitiv si placut folosind tehnologii moderne de proiectare;

Nota: Numai persoanele selectate vor fi contactate!

The Badger Company Rom SRL, subsidiary of The Badger Company Holding BV (a Dutch legally entity) was established in 2004. The headquarter is located in Brielle (near Rotterdam), The Netherlands.
The Badger Company provide consulting and engineering services for Oil and Gas (upstream and downstream), Petrochemical and Power Industries. We execute EPC projects directly for plant operators/owners in the process industries and perform engineering services for contractors, equipment & skid mounted fabricators.
Want to know more? Please visit our site, www.thebadgercompany.eu

Expirat
Ingineri / Tehnicieni proiectanti cu specializarile : mecanic, conducte  -  THE BADGER COMPANY ROM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles