Ingineri proiectanti, Arhitect

SC MARACINE NICOMAR SRL 8 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Inginer Cai Ferate Drumuri Si Poduri
- Inginer Instalatii
- Inginer Hidrotehnica
- Inginer Imbunatatiri Funciare
- Inginer Automatica
- Devizier
- Arhitect
- Electromecanic

Pregatire profesionala,
Cunostinte in utilizarea programelor de proiectare specializate,
Domiciliu in Buzau sau posibilitate si disponibilitate pt. relocare,
Sociabil,
Disponibilitate pt. perfectionare.

Descrierea jobului

Elaborare proiecte in domeniul constructiilor si instalatiilor.
Salariu motivant, tichete de masa, program de lucru luni-vineri 8-16, conditii si mediu de lucru excelente

Descrierea companiei

Firma de top in domeniul proiectare constructii.
Publicat 10 Oct. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.