de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Ingineri proiectanti, Arhitect.

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Inginer Instalatii electrice de medie si joasa tensiune (Energetician, Electrotehnic)
- Inginer Instalatii
- Inginer Hidrotehnica
- Inginer Imbunatatiri Funciare
- Inginer Automatica
- Inginer Ingineria Mediului
- inginer Topograf autorizat ANCPI/OCPI
- Arhitect
- Devizier

Pregatire profesionala,
Cunostinte in utilizarea programelor de proiectare specializate,
Domiciliu in Buzau sau posibilitate si disponibilitate pt. relocare,
Sociabil,
Disponibilitate pt. perfectionare.

Descrierea jobului

Elaborare proiecte in domeniul constructiilor si instalatiilor.

Descrierea companiei

Firma de top in domeniul proiectare constructii.

Expirat
Ingineri proiectanti, Arhitect.  -  SC MARACINE NICOMAR SNC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles